VIDEO: līst līķu lietus jeb video, kas, iespējams, uzņemts neilgi pēc MH17 katasrofas Ukrainā

Komentāri

Video platformā Youtube publicēts šokējošs video, kas, iespējams, uzņemts īsi pēc Ukrainā notriektās lidmašīnas. Videomateriāls uzņemts ar mobilo tālruni no automašīnas loga. 

Video redzams, kā debesīs paceļas melni dūmu mutuļi un visapkārt mētājas lidmašīnas atlūzas. Tāpat abi automašīnas pasažieri šausminās par redzēto – visapkārt mētājas cilvēku mirstīgās atliekas un ķermeņu daļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām gan nav apstiprināts, vai video ir autentisks.

Pagājušajā nedēļā apritēja gads, kopš pasauli satricināja ziņa par Malaizijas pasažieru lidmašīnu, kas tika notriekta virs Ukrainas teritorijas. Dzīvību toreiz zaudēja 298 cilvēki, un izmeklēšana joprojām turpinās.

Oficiālos rezultātus izmeklētāji sola tikai oktobrī, bet ir izskanējusi neoficiālā informācija. Tā apstiprina jau sākotnējo versiju, ka reisa MH17 lidojumu pārtrauca prokremlisko kaujinieku izšauta raķete.

Izmeklētājiem izdevies noteikt gan precīzu izšaušanas vietu, gan identificēt tos, kas kontrolēja teritoriju, tomēr daļa vainas jāuzņemas arī aviosabiedrībai Malaysia Airlines, kas nav ievērojusi brīdinājumus par konflikta zonām.

Lai nodrošinātu neatkarīgu un objektīvu vainīgo sodīšanu, Malaizija rosinājusi veidot ANO tribunālu. Ierosinājumu atbalsta Nīderlande, Austrālija, Beļģija un Ukraina. Pret iestājusies Krievija, kurai ir veto tiesības. Tiesa, Nīderlandei esot rezerves plāns gadījumam, ja Krievija bloķēs tribunāla izveidi.

Nesen publiskotajā videomateriālā redzams, kā neilgi pēc lidmašīnas notriekšanas Ukrainas teritorijā, prokremliskie kaujinieki nav kautrējušies rakņāties pa upuru personīgajām mantām, kā arī fotografēties aviokatastrofas vietā.

Lasi vēl