3 komentāri

Pazīstamajā Krusta kalnā Lietuvā pirmdien, 10. aprīlī, izcēlās ugunsgrēks.

Krusti nodeguši aptuveni desmit kvadrātmetru platībā, un tikai operatīva ugunsdzēsēju reakcija paglābusi visu Krusta kalnu no pārvēršanās pelnos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Degšanu ap pusdesmitiem no rīta pamanīja tuvējās apkaimes iedzīvotāji.

Ugunsdzēsēji atsteidzās dažu minūšu laikā, bet liesmas jau bija krietni pieņēmušās spēkā. Dzēšanai tika izmantots ūdens no netālās Kulpes upītes, un ap desmitiem uguns jau bija apdzēsta, bet ugunsdzēsējiem vēl nācās parūpēties, lai nekur nepaliktu kāds iespējams aizdegšanās perēklis.

Ugunsgrēka cēlonis nav zināms. Pēc ugunsdzēsēju teiktā, to varēja izraisīt gan nevērīgi nomests izsmēķis, gan stikla lauska, gan apmeklētāju neuzmanīgi nolikta svece.

Līdzīgs ugunsgrēks Krusta kalnā bija izcēlies 2006. gadā. Toreiz krusti apdega aptuveni 50 kvadrātmetru platībā.

TOP komentāri

  • tante
    +2 +1 -1

    tante

    Drīzāk atstāta aizdegta svece, tur tak koka krusti un krustiņi, arī pērnā zāle, cik tur vajag, lai aizsviltos. Labi, ka vēl tik maz nodega. Malači ugunsdzēsēji, ātri atbrauca.
  • vai

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl