Komentāri

Savdabīgs politisks incidents noticis futbola laukumā. Pēc spēles ar turkiem Krievijas futbola komandas Lokomotiv spēlētājs demonstratīvi novilka formas kreklu, zem kura bija cits krekls – ar Vladimira Putina portretu armijas formastērpā.

”Pats pieklājīgākais prezidents” – vēstīja uzraksts zem Putina attēla. Futbolists Dmitrijs Tarasovs skaidroja, ka kreklu uzvilcis aiz cieņas pret savu prezidentu un lai parādītu, ka viņš vienmēr Putinu atbalstīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiropas līgas likumi gan neļauj laukumā paust politiskus paziņojumus, tāpēc futbolistam tagad draud aizliegums piedalīties vismaz 10 spēlēs.

Kopš Turcija savā gaisa telpā notrieca Krievijas kara lidmašīnu, abu valstu attiecības ir ļoti saspīlētas, kas atspoguļojās arī Stambulā notikušajā futbola spēlē. Pirms tās aizturēti trīs vietējie iedzīvotāji, kuri ar akmeņiem nomētāja Krievijas komandas autobusu.

Foto

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl