Komentāri
VIDEO: ķīnietis no putekļsūcējā savāktā smoga izgatavo… ķieģeli!
Foto: Scanpix

Ķīnas galvaspilsētas Pekinas iedzīvotājus smacē smogs, un kāds vietējais mākslinieks, lai paustu savu attieksmi pret ekoloģisko “apokalipsi”, apbruņojās ar putekļusūcēju, devās ielās un no iesūktā materiāla izveidoja… ķieģeli.

Šo savdabīgo mākslas eksperimentu 34 gadus vecais Vangs Renžengs veicis 100 dienu laikā kopš jūlija, vidēji dienā pavadot četras stundas, sūcot indīgo Ķīnas galvaspilsētas gaisu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksperiments noslēdzās 30. novembrī, kad, sajaucot 100 dienās savākto putekļu kārtu ar mālu, mākslinieks izveidoja ķieģeli. “Gaiss visā Pekinā ir ļoti piesārņots un mums nav no kurienes to smelties,” teic Renžengs.

Foto

Jautāts, ko plāno darīt ar pagatavoto ķieģeli, mākslinieks norāda, ka vēlas, lai tas atrod savu vietu Ķīnas galvaspilsētas “betona džungļos.”. “Tas būs gluži kā ūdens pile okeānā,” viņš saka.

 

Video

A guy in China vacuumed the air — and made a brick out of it.

Posted by INSIDER on otrdiena, 2015. gada 1. decembris

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl