VIDEO! Karaliene Elizabete nosvinējusi savu 91 dzimšanas dienu; svētkus aizēno daudzās traģēdijas

1 komentārs

Apvienotajā Karalistē, kuru pēdējā laikā satricinājuši gan terorakti, gan traģiskais ugunsgrēks, tomēr arī kāda priecīga ziņa. Proti, tautā mīlētā karaliene Elizabete nosvinējusi 91. dzimšanas dienu.

Sestdien, 18. jūnijā, Lielbritānijā tika svinēta Karalienes 91. dzimšanas diena. Lai gan īstā jubileja britu monarham ir aprīlī, svinības allaž notiek tieši šajos jūnija datumos – kad siltāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to aprit arī apaļi 65 gadi, ko Elizabete Otrā aizvadījusi Lielbritānijas tronī, neapšaubāmi nostiprinot savas kā visilgāk valdošās personas pozīciju britu vēsturē.

Savu svētku dienu karaliene gan ievadīja ar vārdiem, ka noskaņojums valstī ir ļoti drūms, ar to atsaucoties uz šausmīgo traģēdiju virkni, kas īsā laikā piemeklējusi Apvienoto Karalisti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 16

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl