VIDEO! Karaliene Elizabete nosvinējusi savu 91 dzimšanas dienu; svētkus aizēno daudzās traģēdijas

1 komentārs

Apvienotajā Karalistē, kuru pēdējā laikā satricinājuši gan terorakti, gan traģiskais ugunsgrēks, tomēr arī kāda priecīga ziņa. Proti, tautā mīlētā karaliene Elizabete nosvinējusi 91. dzimšanas dienu.

Sestdien, 18. jūnijā, Lielbritānijā tika svinēta Karalienes 91. dzimšanas diena. Lai gan īstā jubileja britu monarham ir aprīlī, svinības allaž notiek tieši šajos jūnija datumos – kad siltāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to aprit arī apaļi 65 gadi, ko Elizabete Otrā aizvadījusi Lielbritānijas tronī, neapšaubāmi nostiprinot savas kā visilgāk valdošās personas pozīciju britu vēsturē.

Savu svētku dienu karaliene gan ievadīja ar vārdiem, ka noskaņojums valstī ir ļoti drūms, ar to atsaucoties uz šausmīgo traģēdiju virkni, kas īsā laikā piemeklējusi Apvienoto Karalisti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl