Komentāri

Holivudas filmas cienīga pakaļdzīšanās notikusi Arizonas štatā ASV, kur vietējiem likumsargiem nācās sekot SUV automašīnai, kuras pasažieri pa ceļam meta ārā milzīgus marihuānas apjomus.

Joņojošo spēkratu apstādināt varēja tikai uz ceļa izliktās naglas, kas pārdūrušas SUV riepas. Aizdomās par narkotiku pārvadāšanu tika arestēti divi vīrieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā noziedzniekiem automašīnā bija 21 maiss ar marihuānu, un bēgšanas laikā daudzus no tiem noziedznieki izmeta pa joņojošās automašīnas logu. Video redzams, kā daži no narkotiku iepakojumiem trieciena rezultātā pārplīst un marihuāna tiek izsvaidīta ceļmalā.

Kā ziņo policisti, dažus no iepakojumiem pamanījās savākt cilvēki no garām braucošajām automašīnām.

Kopumā policijai izdevies konfiscēt 17 marihuānas ķīpas, taču vēl kādas četras piecas automašīnas esot apstājušās un paņēmušas pārējās narkotikas.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl