Video: Grupa vīriešu treniņtērpos vēlēšanu iecirknī Dagestānā uzbrūk novērotājiem

0 Komentāru
Video: Grupa vīriešu treniņtērpos vēlēšanu iecirknī Dagestānā uzbrūk novērotājiem
Foto: ekrānšāviņš no video

Krievijas prezidenta vēlēšanu laikā vienā no Dagestānas republikas galvaspilsētā Mahačkalā izvietotajiem iecirkņiem vairāku vīriešu grupa izvilkusi no telpas kādu novērotāju un uzbrukusi viņam.

Vīri treniņtērpos, kurus vietējie arī nodēvējuši par cīkstoņiem, nolēma izvēli prezidenta vēlēšanās veikt savā manierē.

Iecirknī Nr. 1126 ieradušies vairāki kungi un ar varu aizvilka no kameras redzesloka vēlēšanu urnu, kā arī atņēma novērotājiem viņu rīcībā esošo tehniku.

Tikmēr 28 gadus vecais Zukhrabs Omarovs, kurš mēģināja sūdzēties par pēkšņo dagestāniešu pulka ierašanos vēlēšanu iecirknī, tika pakļauts fiziskai ietekmei. Vīri viņu izvilkuši ārpusē un policistu priekšā piekāvuši. Par notikušo viņš paziņojis ar tvitera starpniecību.

Arī divos citos Dagestānā esošajos iecirkņos – Nr. 1125 un 1111 – tiek ziņots par nekārtībām, kā arī to, ka novērotāju darbam traucē vietējie policisti, vēstī portāls “Meduza.io”.

Tikmēr Dagestānas vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Magomeds Dibirovs Krievijas ziņu aģentūrai “Interfax” atzina, ka neviena oficiāla iesnieguma par kādiem pārkāpumiem vēlēšanu laikā nav saņemti.

Jau vēstīts, ka svētdien, 18. martā, Krievijā notiek prezidenta vēlēšanas, taču visā priekšvēlēšanu kampaņas laikā tās nav radījušas kaut mazāko intrigu, jo faktiski neviens nešaubās, ka tajās kārtējo reizi uzvarēs līdzšinējais Kremļa saimnieks Vladimirs Putins.

Tāpat jau vēstīts, ka cilvēki Rīgā stāv garā rindā, lai nobalsotu par nākamo Krievijas prezidentu.

0 Komentāru