VIDEO: grieķu premjeram Cipram no stresa ieplaisā lūpa

Komentāri

Grieķijas laikraksta Spirto pirmajā lapā publicēta fotogrāfija ar premjeru Aleksi Cipru, kuram no stresa par valstī notiekošo, iespējams, ieplaisājusi lūpa.

Kā sarunā ar TV3 ziņu žurnālistu Jāni Zvēru norāda kāda Atēnu iedzīvotāja, tad rēta patiešām izveidojusies nervozitātes dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aicināta vērtēt Grieķijas referenduma iznākumu, viņa gan norāda, ka šā brīža iedzīvotāju noskaņojums ir 50 uz 50 – tas liek secināt, ka iespējams ir viss.

Jau vēstīts, ka šodien ir izšķirīga diena Grieķijas un arī visas Eiropas nākotnei. Šīs valsts iedzīvotājiem būs jāizvēlas – balsot “par” kreditoru piedāvāto glābšanas programmu un īstenot vēl bargākus taupības pasākumus, vai arī balsot “pret”, cerībā uz to, ka grieķu valdībai izdosies panākt labākus nosacījumus.

Skaties foto:

Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl