VIDEO: “fūres”, kas atsakās uzņemt bēgļus, tiek apmētātas ar visu, kas pagadās pa rokai

11 komentāri
VIDEO: “fūres”, kas atsakās uzņemt bēgļus, tiek apmētātas ar visu, kas pagadās pa rokai
Foto: Ekrānuzņēmums

Kāda tālbraucēja uzņemts video atklāj šokējošu rīcību no bēgļu puses, kuri ir gatavi uz visu, lai nelegāli iekļūtu Lielbritānijā, bet “fūres”, kas atsakās uzņemt viņus, migranti apmētā ar visu, kas gadās pa rokai.

Pēdējās nedēļās vairākkārt vēstīts, ka milzīgā bēgļu invāzija Eiropā jau sāk kļūt nekontrolējama – izmisīgos labākas dzīves meklējumos, daudzi migranti ir gatavi arī pārkāpt likumu un ir vairākkārt nonākuši konfliktā ar varasiestādēm.

Kāds kravas automobiļa tālbraucējs no Ungārijas iemūžinājis video, kas apliecina pat policijas bezspēcību ar bēgļu plūsmu. 14 minūšu ilgajā materiālā redzams, ka, lai iekļūtu Lielbritānijā no Francijas ostas pilsētas Kalē, daudzi migranti meklē veidus, kā ielauzties kravas automašīnā – vai nu palīst zem “fūres”, vai arī atraut vaļā kravas nodalījuma durvis un paslēpties tur.

Tālbraucējiem neatliek nekas cits kā ar saviem manevriem mēģināt izgaiņāt viņus, jo par nelegālu cilvēku ievešanu Lielbritānijā draud naudassods vairāku tūkstošo mārciņu apmērā. Paši bēgļi tālbraucējus, kuri acīmredzami nevēlas viņus uzņemt, tikmēr apmētā ar visu, kas ceļmalā gadās pa rokai. Zīmīgi, ka tas viss norisinās turpat policijas degungalā…

Skaties foto:

Skaties video:

11 komentāri