Komentāri

Lielbritānijā šonakt glābšanas dienestiem nācies pildīt ļoti neparastu uzdevumu. Tur no okeāna krastā izskaloti trīs beigti vaļi, kurus nācies aizvākt no tūristu iecienītas krastmalas. Kāpēc tieši vaļi nonāk seklajās vietās, dzīvnieku aizstāvju organizācijām joprojām nav saprotams.

Trīs vaļu līķi kopumā svēra 30 tonnas un to pārvietošanai 14 cilvēku komandai bija nepieciešamas piecas stundas.

Dzīvnieku bojāejas iemesls pagaidām nav zināms. Tiek pieļauts, ka tie varētu būt noklīduši no dzīvnieku grupas, kura nesen manīta pie Lielbritānijas krastiem.

Jāpiebilst, ka tikai pirms dažām nedēļām līdzīgas nedienas piemeklēja Vāciju, kur nedēļas laikā no jūras krastā tika izskaloti 12 milzīgi kašalotu dzimtas vaļi.

Foto

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl