Komentāri

Vašingtonā divu bērnu drosmīgā rīcība aizkavējusi noziedznieku no viņu 22 mēnešus vecā brālīša nolaupīšanas, ziņo ārvalstu mediji.

Desmit gadus jaunais Brendans un astoņus gadus vecā Delisija, pamanot, ka vīrietis dodas prom ar viņu mazo brāli, sākuši skriet viņam pakaļ un kliegt. To pamanot, noziedznieks nolicis bērnu malā un bēdzis. Dramatiskā aina iemūžināta arī videonovērošanas kamerās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trīs bērni bija pamesti auklītes uzraudzībā, kamēr vecāki bija devušies uz darbu, un nolaupīšanas brīdī esot spēlējušies parkā, kas atrodas netālu no auklītes mājas.

Bērns nav guvis nekādas traumas, ziņo likumsargi.

ASV likumsargi vēl aizvien meklē vīrieti, kurš redzams videonovērošanas kamerās.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl