VIDEO: atsevišķās vietās līksmo par asiņaino teroraktu Parīzē

2 komentāri
VIDEO: atsevišķās vietās līksmo par asiņaino teroraktu Parīzē
FOTO: LETA

Interneta vietnē Youtube publicēti vairāki video, kuros redzams, kā ekstrēmisti islāmisti vairākās pasaules valstīs pauž gandarījumu par teroraktiem, kas naktī uz sestdienu tika sarīkoti Francijas galvaspilsētā Parīzē.

Ekstrēmisti apgalvo, ka teroristi, kas veica uzbrukumus Francijā, ir izdarījuši labu darbu, jo aizstāvējuši visus musulmaņus.

Tāpat mikroblogošanas vietnē Twitter islāmisti teroraktu Francijā dēvē par vēsturisku uzvaru.

 

Šis Twitter ieraksts vēsta – ”Allahs aizstāv savus kalpus. Šis ir pierādījums, ka jūs esat bezspēcīgi. Mēs jūs pazemosim, ak, cūkas Francijā.”

”Ak, Dievs, dedzini Parīzi kā tu dedzināji musulmaņus Mali, Āfrikā, Irākā, Sīrijā un Palestīnā.”

Šāda līksmošana raisījusi sašutumu visas pasaules iedzīvotājos.

 

Jau vēstījām, ka Parīzes terora aktu upuru skaits sasniedzis 129, bet slimnīcās atrodas vēl vairāk nekā 350 ievainotie. 80 cilvēku stāvoklis ir kritisks, kas neizslēdz iespēju, ka bojāgājušo skaits pieaugs.

Dati, kas minēti  pie viena no terorista, kas naktī uz sestdienu Francijas galvaspilsētā sarīkoja apšaudes, atbilst datiem, ko sniegusi persona, kas ieradās Serbijā bēgļa statusā.
”Pārbaude apstiprināja, ka dati atbilst 3.oktobrī Grieķijā identificētai personai,” ziņo amatpersonas.Šī konkrētā persona nav bijusi drošības dienestu vai Interpola meklēto teroristu sarakstā.

2 komentāri