2 komentāri

Interneta vietnē Youtube publicēti vairāki video, kuros redzams, kā ekstrēmisti islāmisti vairākās pasaules valstīs pauž gandarījumu par teroraktiem, kas naktī uz sestdienu tika sarīkoti Francijas galvaspilsētā Parīzē.

Ekstrēmisti apgalvo, ka teroristi, kas veica uzbrukumus Francijā, ir izdarījuši labu darbu, jo aizstāvējuši visus musulmaņus.

Tāpat mikroblogošanas vietnē Twitter islāmisti teroraktu Francijā dēvē par vēsturisku uzvaru.

 

Šis Twitter ieraksts vēsta – ”Allahs aizstāv savus kalpus. Šis ir pierādījums, ka jūs esat bezspēcīgi. Mēs jūs pazemosim, ak, cūkas Francijā.”

”Ak, Dievs, dedzini Parīzi kā tu dedzināji musulmaņus Mali, Āfrikā, Irākā, Sīrijā un Palestīnā.”

Šāda līksmošana raisījusi sašutumu visas pasaules iedzīvotājos.

 

Jau vēstījām, ka Parīzes terora aktu upuru skaits sasniedzis 129, bet slimnīcās atrodas vēl vairāk nekā 350 ievainotie. 80 cilvēku stāvoklis ir kritisks, kas neizslēdz iespēju, ka bojāgājušo skaits pieaugs.

Dati, kas minēti  pie viena no terorista, kas naktī uz sestdienu Francijas galvaspilsētā sarīkoja apšaudes, atbilst datiem, ko sniegusi persona, kas ieradās Serbijā bēgļa statusā.

”Pārbaude apstiprināja, ka dati atbilst 3.oktobrī Grieķijā identificētai personai,” ziņo amatpersonas.Šī konkrētā persona nav bijusi drošības dienestu vai Interpola meklēto teroristu sarakstā.

TOP komentāri

 • NoSt
  0 0 0

  NoSt

  Trump has plan to get rid of 10 or more millions illegal aliens.. France ..you have only 5 million muslim...start working
 • IncParaac
  0 0 0

  IncParaac

  Prieks - prieks.
  To līmeni - kurā hilarija apslapinājās ar citiem "krīstīgajiem/civilizētajiem" TV baudot BinLaden guļamistabas līķīšus ... vēl jāpiemerījas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl