1 komentārs

ASV tagad ir aizsācies skandāls, jo kādas skolas sapulcē Luiziānā, arestēja skolotāju, jo viņa kritizēja direktora lēmumu par algas paaugstināšanu tikai sev.

Skolotāja Deišia Hargreiva sapulcē atļāvās pajautāt, kā tas nākas, ka direktoram tiek paaugstināta alga, kamēr skolotāju algas nav paaugstinātas jau desmit gadus. Pēc šā jautājuma uzdošanas skolotājai klāt pienāca skolas policists un palūdza pamest sapulces norises telpu, ko viņa arī dara. Līdz ko skolotāja izgāja gaitenī, policists viņu nogāza gar zemi, saslēdza rokudzelžos un aizveda uz policijas iecirkni, kurā viņai izvirzīja apsūdzību par neklausīšanu policista pavēlēm.

Notikušais ir nofilmēts dramatiskā video, kurā redzams viss, kas notika minētajā sapulcē. Skolotājas arests izsaucis plašu ažiotāžu un sašutumu internetā un pat ir noticis skolotājas atbalsta pikets, kura dalībnieki bija tērpušies kreklos ar uzrakstu “Esam kopā ar Deišiu”.

Deišia Hargreiva
skolotāja Luiziānā

Es ceru, ka pēc tā, kas notika ar mani, Jūs izvēlēsiet paust savu viedokli un neesat iebaidīti. Lai tas ir Jūsu spēks, jo tas pamazām kļūst par manējo. Varbūt visiem jāsāk runāt skaidri, viņi taču nevarēs arestēt visus.

Deišia Hargreiva uzskata, ka tagad direktoram Antonijam Fontanam ir jāatkāpjas no amata, bet policistu, kurš viņu arestēja, noteikti vajag apmācīt labāk, kā veikt savus pienākumus, bet neuzstāj, ka arī viņam būtu jāatstāj darbs.

TOP komentāri

  • Rolands Salkovskis
    0 0 0

    Rolands Salkovskis

    Latvijā ,par šādu gadījumu sen jau būtu divi zārki jāmeklē

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl