Vētra “Hārvijs” atzīta par dārgāko dabas katastrofu ASV vēsturē

Komentāri
Vētra “Hārvijs” atzīta par dārgāko dabas katastrofu ASV vēsturē
Pieaudzis arī bojā gājušo skaits, - oficiāli apstiprināta 47 cilvēku bojāeja, bet vēl vairāk nekā divi simti tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem. (AP/LETA)

180 miljardi dolāru – tik lielus postījumus nodarījusi vētra “Hārvijs” Teksasas štatā, ASV.

Tādējādi “Hārvijs” atzīts par ASV vēsturē dārgāko dabas katastrofu. Plašas teritorijas štatā joprojām ir applūdušas, un pagaidu patversmēs dzīvo vairāk nekā 40 tūkstoši cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pieaudzis arī bojāgājušo skaits – oficiāli apstiprināta 47 cilvēku bojāeja, bet vēl vairāk nekā divi simti tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl