Komentāri
Vētra “Hārvijs” atzīta par dārgāko dabas katastrofu ASV vēsturē
Pieaudzis arī bojā gājušo skaits, - oficiāli apstiprināta 47 cilvēku bojāeja, bet vēl vairāk nekā divi simti tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem. (AP/LETA)

180 miljardi dolāru – tik lielus postījumus nodarījusi vētra “Hārvijs” Teksasas štatā, ASV.

Tādējādi “Hārvijs” atzīts par ASV vēsturē dārgāko dabas katastrofu. Plašas teritorijas štatā joprojām ir applūdušas, un pagaidu patversmēs dzīvo vairāk nekā 40 tūkstoši cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pieaudzis arī bojāgājušo skaits – oficiāli apstiprināta 47 cilvēku bojāeja, bet vēl vairāk nekā divi simti tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl