Komentāri
Vērienīgs ugunsgrēks apdraud Kalifornijas Josemītu parka vērtīgās milzu sekvojas
FOTO: LETA

Vērienīgs ugunsgrēks turpina postīt slaveno Josemītu parku Kalifornijā. Milzu liesmas draud izpostīt vienas no pasaulē retākajām un  vēsturiskajām milzu sekvoju audzēm.

Liesmas plosās jau no sestdienas un iznīcinājušas parka teritoriju apmēram 1200 hektāru platībā, toties aptuveni vienu trešdaļu ir izdevies norobežot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uguns dzēšanā iesaistīti vairāk nekā 800 ugunsdzēsēji,  bet milzīgās liesmas joprojām izplatās ziemeļrietumu virzienā, pietuvojoties vērtīgajai milzu sekvoju audzei. Dzēšanas darbus apgrūtina spēcīgais vējš un karstums, kas veicina uguns izplatīšanos.

Parks tomēr ir pieejams apskatei, bet ugunsgrēka dēļ trīs kempingi, kā arī vairāki tuvējās automaģistrāles posmi ir slēgti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl