Komentāri
Vērienīga protesta akcija pie Ukrainas prezidenta administrācijas ēkas
FOTO: SCANPIX

Skaļa protesta akcija šodien notikusi pie Ukrainas prezidenta administrācijas ēkas. Vairāki simti cilvēku aicināja saukt pie atbildības tos, kas izrēķinājās ar demonstrantiem Maidanā, kā arī pieprasīja efektīvāku rīcību konflikta izbeigšanai valsts austrumos.

Tik emocionāli piesātināta protesta akcija Kijevā nebija piedzīvota kopš Maidana laikiem. Demonstranti pie prezidenta administrācijas ēkas pieprasīja atbrīvot tos Ukrainas pilsoņus, kurus sagūstījušas bruņoto prokrievisko separātistu bandas.

Skandējot lozungus un pieprasot ķīlnieku tūlītēju atbrīvošanu, agresīvi noskaņotie demonstranti mēģināja iekļūt ēkā. Tomēr viņiem nācās sastapties ar drošības dienestu pretestību.

Protesta akcijas laikā notika mēģinājums aizdedzināt riepas, taču šādu rīcību neatbalstīja pat radikālākie protestētāji, nosaucot riepas dedzinātāju par provokatoru. Drošības dienesta pārstāvji centās arī atturēt kauslīgākos protesta akcijas dalībniekus no izrēķināšanās savā starpā.

Demonstrantu vidū bija arī Oleksijs Batuta, no tā dēvētās Auto Maidana kustības. Viņš uzsvēra, ka ir samilzušas jaunas problēmas, kuras prezidentam vajadzētu uzklausīt.

Protesta akcija notiek laikā kad starp armiju un prokrievisko kaujinieku bandām valsts austrumos jau mēnesi valda ļoti trausls pamiers, kas iecerēts lai apturētu asinsizliešanu kurā gājuši bojā vairāk nekā 3660 cilvēki, bet ievainoti 8766.

Tomēr pamiera pārkāpumi jau ir kļuvuši par ikdienas parādību, viešot šaubas, vai konfliktam ir iespējams mierīgs atrisinājums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl