Vērienīga pretterorisma operācija Briselē; aizturēti 16 cilvēki

Komentāri
Vērienīga pretterorisma operācija Briselē; aizturēti 16 cilvēki
FOTO: LETA

Briseles centrā pagājušajā naktī veikta vērienīga pretterorisma operācija. Jaunākā informācija vēsta, ka tās laikā aizturēti 16 cilvēki.

Zināms, ka pats meklētākais – Salahs Abdeslams, kuru uzskata par vienu no Parīzes teroraktu rīkotājiem, nav aizturēto starpā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Operācijas laikā tika evakuēts pilsētas centrālais laukums un bloķētas vairākas ielas. Cilvēki tika aicināti neatstāt telpas, aizslēgt dzīvokļu durvis un netuvoties logiem.

Policija arī lūdza iedzīvotājus un medijus neziņot par likumsargu kustību pilsētā, lai iespējamajiem teroristiem nedotu iespēju sekot līdzi viņu darbībām un tādā veidā ļautu izvairīties.

Uz šo aicinājumu beļģi reaģējuši, sociālos tīklus pārpludinot ar kaķu fotogrāfijām, kam pievienota mirkļbirka “#BrusselsLockdown”, tādējādi padarot iespēju sekot līdzi notikumiem galvaspilsētas centrā teju neiespējamu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl