Venecuēlas veikalos ievieš pirkstu nospiedumu skenerus

Komentāri
Venecuēlas veikalos ievieš pirkstu nospiedumu skenerus
Foto: REUTERS/SCANPIX

Lai cīnītos ar pārtikas preču izvešanu uz kaimiņvalstīm, lielveikalos Venecuēlā plāno ieviest pirkstu nospiedumu skenerus.

Pārtikas produktu un citu pirmās nepieciešamības preču lēto cenu dēļ tonnām Venecuēlā ražoto preču, ko subsidējusi valdība, tiek masveidā izvestas uz kaimiņvalstīm. Lielākoties preces no Venecuēlas tiek izvestas uz Kolumbiju, kur tās tiek pārdotas par līdz pat desmit reizēm augstāku cenu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirkstu nospiedumu kontrolēšana situāciju uzlabos un šo sistēmu viņš dēvē par gluži neaizstājamu cīņā ar negodīgajiem pircējiem, uzskata Venecuēlas prezidents Nikolas Maduro. Jaunā sistēma ļautu identificēt ikviena pircēja datus un liegtu iespēju kontrabandistiem anonīmi iepirkt lielos kvantumos preces.

Pamatpreču trūkums, pieaugošā inflācija un plaukstošā noziedzība novedusi pie plašiem protestiem Venecuēlā. Fotoattēlos skatiet, kā cilvēki izķer pārtikas produktus šīs Latīņamerikas valsts veikalos:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl