Komentāri
Vēlēšanas Vācijā: Merkeles kristīgajiem demokrātiem draud pozīciju zaudēšana
Foto: EPA / LETA

Trīs Vācijas federālajās zemēs šodien notiek reģionālās vēlēšanas, kurās kancleres Angelas Merkeles kristīgie demokrāti riskē zaudēt pozīcijas, tādā veidā apgrūtinot viņas iespējas atrisināt Eiropas migrantu krīzi.

Migrācija ir pats aktuālākais temats, jo valstī valda satraukums par to kā Vācija tiks galā ar vairāk nekā miljons patvēruma meklētāju pieplūdumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši tas ir kļuvis par Merkeles valdības lielāko izaicinājumu, uz kura likta viņas reputācija. Ja kancleres konservatīvie kristīgie demokrāti neuzvarēs vismaz divās no trim federālajām zemēm, kurās šodien notiek vēlēšanas, tas tiks uzskatīts par smagu triecienu Merkelei, kas cenšas izmantot savu Eiropas ietekmīgākā līdera statusu, lai panāktu Eiropas Savienības un Turcijas vienošanos par bēgļu plūsmas ierobežošanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl