Komentāri
Vaska figūru muzejs Berlīnē iegūst tūristu sen kāroto eksponātu – Donalda Trampa figūru
Tiso vaska figūru muzeja Berlīnes filiāle norāda - Tramps esot bijis sen pieprasīts eksponāts muzeja apmeklētāju vidū. (AP/LETA)

Tiso kundzes vaska figūru muzejā jauns eksponāts – ASV prezidents Donalds Tramps, kas jau no piektdienas, 20. oktobra, būs pieejams plašākas publikas apskatei.

Tiso vaska figūru muzeja Berlīnes filiāle norāda, ka Tramps esot bijis sen pieprasīts eksponāts muzeja apmeklētāju vidū. Tagad klientu vēlmes ir piepildītas – pašreizējais Baltā nama saimnieks cēli stāvēs līdzās savam priekštecim Barakam Obamam un citiem nekustīgiem tēliem, kas pārstāv sporta un šovbiznesa pasauli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Muzeja pārstāve, stāvot līdzās Trampa figūrai, kas ietērpta baltās kurpēs un iemūžinājusi ASV prezidentam raksturīgo pacelto īkšķu stāju, stāsta, ka muzeja jaunāko eksponātu pēc Baltā nama iesūtītiem izmēriem veidojuši 16 cilvēki, šajā darbā pavadot četrus mēnešus.

Vaicāta par iespējamiem draudiem Trampa vaska figūras drošībai, muzeja pārstāve atzīst, ka nekādas problēmas neredz. Pēc viņas teiktā, Tiso muzejā netrūkst pretrunīgi vērtētu tēlu, piemēram, bijušais Austrumvācijas diktators Eriks Honekers, kas tur atrodas jau gadiem ilgi un nekas viņam nav noticis. Tāpēc nekādi papildu drošības pasākumi netiks ieviesti.

Pati pirmā Donalda Trampa vaska figūra, viņam esot jau 45. ASV prezidenta statusā, tika atklāta jau janvārī Tiso muzejā Ņujorkā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl