Komentāri
Vaska figūru muzejs Berlīnē iegūst tūristu sen kāroto eksponātu – Donalda Trampa figūru
Tiso vaska figūru muzeja Berlīnes filiāle norāda - Tramps esot bijis sen pieprasīts eksponāts muzeja apmeklētāju vidū. (AP/LETA)

Tiso kundzes vaska figūru muzejā jauns eksponāts – ASV prezidents Donalds Tramps, kas jau no piektdienas, 20. oktobra, būs pieejams plašākas publikas apskatei.

Tiso vaska figūru muzeja Berlīnes filiāle norāda, ka Tramps esot bijis sen pieprasīts eksponāts muzeja apmeklētāju vidū. Tagad klientu vēlmes ir piepildītas – pašreizējais Baltā nama saimnieks cēli stāvēs līdzās savam priekštecim Barakam Obamam un citiem nekustīgiem tēliem, kas pārstāv sporta un šovbiznesa pasauli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Muzeja pārstāve, stāvot līdzās Trampa figūrai, kas ietērpta baltās kurpēs un iemūžinājusi ASV prezidentam raksturīgo pacelto īkšķu stāju, stāsta, ka muzeja jaunāko eksponātu pēc Baltā nama iesūtītiem izmēriem veidojuši 16 cilvēki, šajā darbā pavadot četrus mēnešus.

Vaicāta par iespējamiem draudiem Trampa vaska figūras drošībai, muzeja pārstāve atzīst, ka nekādas problēmas neredz. Pēc viņas teiktā, Tiso muzejā netrūkst pretrunīgi vērtētu tēlu, piemēram, bijušais Austrumvācijas diktators Eriks Honekers, kas tur atrodas jau gadiem ilgi un nekas viņam nav noticis. Tāpēc nekādi papildu drošības pasākumi netiks ieviesti.

Pati pirmā Donalda Trampa vaska figūra, viņam esot jau 45. ASV prezidenta statusā, tika atklāta jau janvārī Tiso muzejā Ņujorkā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl