Vašingtona. Rekordliels žurnālistu skaits un kaislīgi Klintones atbalstītāji; Kristīnes 8. dienasgrāmata

Komentāri

Šīs vēlēšanas ārvalstu mediju uzmanības ziņā pārspēj pat 2008. gadu, kad tika ievēlēts pirmais melnādainais prezidents. To man apstiprina arī preses centrā. Tik daudz žurnālistu kā šobrīd Vašingtonā vēl nav bijis. Arī mēs, pastaigājoties pa pilsētu, uz katra stūra redzam pa kamerai.

Un gribas domāt, ka tas nav Hilarijas Klintones kā pirmās sievietes, kas kandidē uz prezidenta amatu, nopelns vien. Tā ir arī Donalda Trampa kolorītās personas artava. Kādu viņa izteikumi šausmina, bet citu uzjautrina, vēl kādam simpatizē.

Bet mēs arī sastapām pensionāru pāri, kuri staigā pa Vašingtonas ielām gandrīz kā Hilarijas kampaņas reklāmstabi. Viņi akcentē, ka tieši tas, ka šoreiz viņai pretī stājies tāds cilvēks kā Tramps, izvēli padara vēl vienkāršāku.

Tonijs, ASV pensionārs

Paskaties apkārt uz visu šo dažādību šajā valstī, pat šajā ielā. Tā ir dzīvība, kas ir ienākusi mūsu valstī un naids ir mazinājies. Mēs gribam saglabāt to, kas mums ir tagad. Pirms astoņiem gadiem mēs kopā ar miljons cilvēkiem bijām šeit un skatījāmies pirmā melnādainā prezidenta inaugurāciju. Un mēs atkal būsim šeit 20. janvārī un vērosim, kā notiks pirmās sievietes prezidentes inaugurācija. Viņa uzvarēs!

Nākamā dienasgrāmata jau rīt!

Lasi vēl