Vašingtona. Rekordliels žurnālistu skaits un kaislīgi Klintones atbalstītāji; Kristīnes 8. dienasgrāmata

Komentāri

Šīs vēlēšanas ārvalstu mediju uzmanības ziņā pārspēj pat 2008. gadu, kad tika ievēlēts pirmais melnādainais prezidents. To man apstiprina arī preses centrā. Tik daudz žurnālistu kā šobrīd Vašingtonā vēl nav bijis. Arī mēs, pastaigājoties pa pilsētu, uz katra stūra redzam pa kamerai.

Un gribas domāt, ka tas nav Hilarijas Klintones kā pirmās sievietes, kas kandidē uz prezidenta amatu, nopelns vien. Tā ir arī Donalda Trampa kolorītās personas artava. Kādu viņa izteikumi šausmina, bet citu uzjautrina, vēl kādam simpatizē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet mēs arī sastapām pensionāru pāri, kuri staigā pa Vašingtonas ielām gandrīz kā Hilarijas kampaņas reklāmstabi. Viņi akcentē, ka tieši tas, ka šoreiz viņai pretī stājies tāds cilvēks kā Tramps, izvēli padara vēl vienkāršāku.

Tonijs, ASV pensionārs

Paskaties apkārt uz visu šo dažādību šajā valstī, pat šajā ielā. Tā ir dzīvība, kas ir ienākusi mūsu valstī un naids ir mazinājies. Mēs gribam saglabāt to, kas mums ir tagad. Pirms astoņiem gadiem mēs kopā ar miljons cilvēkiem bijām šeit un skatījāmies pirmā melnādainā prezidenta inaugurāciju. Un mēs atkal būsim šeit 20. janvārī un vērosim, kā notiks pirmās sievietes prezidentes inaugurācija. Viņa uzvarēs!

Nākamā dienasgrāmata jau rīt!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl