Vardarbīgs mācītājs Francijā kristību laikā iekausta zīdaini; vecāki šokā steidz izraut mazuli no garīdznieka rokām

0 Komentāru
Vardarbīgs mācītājs Francijā kristību laikā iekausta zīdaini; vecāki šokā steidz izraut mazuli no garīdznieka rokām
Foto: ekrānuzņēmums no video / "YouTube"

Sociālajos tīklos izvietots video, kurā redzams, kā kāds garīdznieks Francijā kristību laikā zaudē savaldību un pamatīgi iepļaukā zīdaini, pārsteidzot gan ceremonijas viesus, gan arī bērna vecākus.

Video sākumā mācītājs norāda, ka viņš uzklāšot bērnam uz pieres svētīto ūdeni, bet pēc tam viņu apskaus, jo viņš kļūšot par mazo kristieti. Tiesa gan, zīdainis kļuva niķīgs un sāka raudāt, raksta britu “Independant”.

Garīdzniekam tas nepatika, viņš sagrāba mazuļa seju un bļāva, lai nomierinās un beidz raudāt.

Tad mācītājs pēkšņi pacēla roku un ar asu kustību spēcīgi iepļaukāja zīdaini. Sitiena spēku apliecina arī baznīcā dzirdamā pļaukas atbalss.

Tas, protams, šokēja apkārtējos. Savukārt bērna, visticamāk, tēvs, centās mazuli nogādāt tālāk no agresīvā mācītāja. Uzreiz gan tas neizdevās, jo garīdznieks cieši sagrāba zēnu aiz kakla un spieda viņu klāt pie sevis.

“metro.co.uk” raksta, ka notikušajā iesaistīts Šampeo baznīcas, kas atrodas netālu no Parīzes priekšpilsētas Melunas, 89 gadus vecais svētais tēvs Žaks Lakruā, kurš jau paziņojis, ka vairs neveiks kristības. Savukārt baznīcas vadība paziņojusi, ka mācītājam vispār neļaus vadīt nekādas ceremonijas.

Jāpiebilst, ka Lakruā uzskata, ka pļauka neesot bijusi tik spēcīga. Viņš gan ir atvainojies vecākiem par notikušo, kuri to arī pieņēmuši.

0 Komentāru