Valgā aizdomās par līdzdalību narkobiznesā aizturēti astoņi Igaunijā dzīvojoši Latvijas valstspiederīgie

0 Komentāru
Valgā aizdomās par līdzdalību narkobiznesā aizturēti astoņi Igaunijā dzīvojoši Latvijas valstspiederīgie
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (VLADISLAVS PROŠKINS/F64)

Igaunijas policija pagājušajā nedēļā narkotiku reida laikā Valgā aizturējusi astoņus Igaunijā dzīvojošus Latvijas valstspiederīgos, kas tiek turēti aizdomās, ka pēdējo divu gadu garumā līdzdarbojušies nelikumīgā marihuānas apgrozībā lielā apjomā, vēsta Dienvidigaunijas reģionālais laikraksts “Louna-Eesti Postimees”.

Pagājušajā trešdienā, 21. aprīlī, policija veikusi kratīšanas aizdomās turēto dzīvojamajās telpās un transportlīdzekļos un konfiscējusi lielu daudzumu narkotisko vielu – marihuānas un pārsimt gramu kaņepju augu, kā arī citas kriminālprocesam nozīmīgas lietas, avīzi informējis Igaunijas Dienvidu apgabala prokuratūras preses dienests.

Vērienīgo operāciju organizējis Policijas un robežsardzes pārvaldes Dienvidu prefektūras narkotiku un organizēto noziegumu izmeklēšanas dienests.

Astoņi aizturētie Latvijas valstspiederīgie pastāvīgi dzīvojuši Igaunijā, norāda laikraksts. Dienu vēlāk pēc prokuratūras pieprasījuma četriem no viņiem kā drošības līdzeklis noteikts apcietinājums.

Par līdzdalību nelikumīgā narkotiku apgrozībā lielā apjomā, darbojoties grupā, Igaunijā var tikt piespriests cietumsods uz laiku līdz 15 gadiem.

0 Komentāru