Valensa: Putins ir nolemts sakāvei

Komentāri
Valensa: Putins ir nolemts sakāvei
FOTO: LETA

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam nav izredžu uzvarēt pretimstāvēšanā ar demokrātisko un brīvo Rietumu pasauli, paziņojis Polijas bijušais prezidents un leģendārais arodkustības Solidaritāte līderis Lehs Valensa.

“Tā ir cīņa no citas ēras, kura ir nolemta sakāvei. Es nešaubos, ka brīvība un demokrātija uzvarēs,” intervijā Polijas telekanālam TVN Biznes pavēstīja Valensa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc viņa domām, Putins pie varas Krievijā turas, pateicoties “ienaidnieka filozofijai”. Krievijas iedzīvotājus tur bailēs no ārējiem draudiem, kas ir režīma pamats, taču tāda situācija nevar vilkties mūžīgi parasto iedzīvotāju dzīves apstākļu un oligarhu stāvokļa pasliktināšanās laikā.

“Līdz kādam laikam viņi to pieņems, taču kādā brīdī zaudēs daudz un būs spiesti pieņemt lēmumu. Var pieļaut, kādi var būt šie lēmumi, taču tas nevar vilkties pārāk ilgi,” sacīja Valensa. “Ne tādas vien impērijas ir kritušas. Šķita, ka ir neiespējami uzvarēt komunismu.”

Viņš arī uzsvēra nepieciešamību pēc Rietumu pasaules solidāras nostājas un palīdzības Ukrainai tās cīņā ar Krievijas agresiju, norādot, ka Putins ir metis izaicinājumu visai civilizētajai pasaulei.

“Mēs, protams, nesāksim atomkaru, taču mēs varam visu organizēt tādā veidā, ka katrs izdarītu kaut ko, lai Putinu uzvestu uz pareizā ceļa,” sacīja Valensa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl