Komentāri

Ukrainas valdības sēdes laikā arestētas divas augsta ranga amatpersonas, kuras tiek apsūdzētas korupcijā. Aizturētie ir Ārkārtas situāciju dienesta vadītājs Sergijs Bočkovskis un viņa pirmais vietnieks Vasils Stojeckis. Abi valdības sēžu zālē tika saslēgti roku dzelžos un aizvesti. Abu arestā noraudzījās valdības locekļi.

Amatpersonu aizturēšanas videoieraksts nodots arī medijiem. Premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks, komentējot notikušo, brīdināja, ka “tas notiks ar ikvienu, kas pārkāpj likumu”. “Kad valsts karo un mēs skaitām katru kapeiku, viņi apzog tautu un valsti,” piebilda valdības vadītājs.
Iekšlietu ministrs Arsēns Avakovs paskaidroja, ka arestētie tiek turēti aizdomās par līdzekļu nopludināšanu uz ārzonām.

Savukārt Iekšlietu ministrijas preses dienests aģentūrai UNIAN pavēstīja, ka Bočkovskim un Stojeckim tiek inkriminēta noziedzīgu shēmu izstrādāšana, lai iepirktu degvielu no privātiem uzņēmējiem par paaugstinātām cenām.

Avakovs lūdzis valdību aizturētos atcelt no ieņemamiem amatiem, kā arī atbrīvot visus Ārkārtas situāciju dienesta reģionālos vadītājus.
Bočkovskis par Ārkārtas situāciju dienesta vadītāju tika iecelts 2014.gada aprīlī pēc bijušā prezidenta Viktora Janukoviča gāšanas.

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl