Vairāki simti cilvēku dodas gājienā no Berlīnes uz Sīriju

Komentāri
Vairāki simti cilvēku dodas gājienā no Berlīnes uz Sīriju
FOTO: LETA

Lai paustu solidaritāti, kara izpostītās Alepo pilsētas iedzīvotājiem, aptuveni četri simti Vācijas cilvēktiesību aktīvisti no Berlīnes devušies ceļā uz pilsoņkara plosīto Sīrijas pilsētu.

Gājiena mērķis – pastiprināt politisko spiedienu, lai palīdzētu Sīrijas pilsoņkarā ierautajiem civilajiem iedzīvotājiem. Tā organizatori lēš, ka visu tālo ceļu līdz Alepo varētu noiet tikai 30 cilvēku, un, iespējams, gājiens uz Turcijas robežas var tikt apturēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gājiens sākās no bijušās Tempelhofas lidostas teritorijas, kur tagad izmitināti vairāki tūkstoši bēgļu no Sīrijas, Irākas un citām valstīm.

Gājiena dalībnieki cer noiet vidēji 20 kilometrus dienā un šķērsot Čehijas, Austrijas un vairāku Balkānu valstu teritoriju, līdz nokļūs Turcijā un tad no turienes plāno doties tālāk uz Sīriju.

Sociālajā tīklā “Facebook” vairāki tūkstoši cilvēku solījuši pievienoties vismaz kādā aptuveni trīstūkstoš kilometru garā gājiena posmā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl