Komentāri
Vairāki bojāgājušie un vismaz 40 ievainotie – vētra Polijā nodarījusi plašus postījumus
Foto: Scanpix / Reuters

Postoša vētra Polijā prasījusi vismaz četru cilvēku dzīvības, vēl vairāki desmiti ievainoti. Uz elektrolīnijām sagāzti koki, applūdušas ielas un mājas, nodarīti plaši postījumi infrastruktūrai. Vairāki simti tūkstošu cilvēku palikuši bez elektrības.

Ir grūti atrast vietu, kur vētra nebūtu atstājusi savas pēdas – tā par postošo dabas stihiju, kas gandrīz visā Polijas teritorijā plosījās naktī uz sestdienu, raksta vietējie mediji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēja ātrums sasniedzis 28 metrus sekundē. Koki izgāzti ar saknēm. Sociālajos tīklos publicētos video redzamas applūdušas ielas un mājas, zibeņi, spēcīgas lietavas un uz automašīnām, kā arī elektrolīnijām nokrituši koki. Teju 340 000 cilvēku palikuši bez elektrības. Nogāztu koku dēļ daudzviet uz vairākām stundām bloķēta automašīnu un vilcienu satiksme.

Bojāgājušo un ievainoto skaits dažādos medijos atšķiras. Tiek ziņots, ka miruši četri līdz pieci cilvēki un ievainoti līdz 40. Divas jaunietes gājušas bojā, pakļūstot zem krītošiem kokiem, bet kādai sievietei iebrucis mājas jumts.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl