Komentāri
Vairāki bojāgājušie un vismaz 40 ievainotie – vētra Polijā nodarījusi plašus postījumus
Foto: Scanpix / Reuters

Postoša vētra Polijā prasījusi vismaz četru cilvēku dzīvības, vēl vairāki desmiti ievainoti. Uz elektrolīnijām sagāzti koki, applūdušas ielas un mājas, nodarīti plaši postījumi infrastruktūrai. Vairāki simti tūkstošu cilvēku palikuši bez elektrības.

Ir grūti atrast vietu, kur vētra nebūtu atstājusi savas pēdas – tā par postošo dabas stihiju, kas gandrīz visā Polijas teritorijā plosījās naktī uz sestdienu, raksta vietējie mediji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēja ātrums sasniedzis 28 metrus sekundē. Koki izgāzti ar saknēm. Sociālajos tīklos publicētos video redzamas applūdušas ielas un mājas, zibeņi, spēcīgas lietavas un uz automašīnām, kā arī elektrolīnijām nokrituši koki. Teju 340 000 cilvēku palikuši bez elektrības. Nogāztu koku dēļ daudzviet uz vairākām stundām bloķēta automašīnu un vilcienu satiksme.

Bojāgājušo un ievainoto skaits dažādos medijos atšķiras. Tiek ziņots, ka miruši četri līdz pieci cilvēki un ievainoti līdz 40. Divas jaunietes gājušas bojā, pakļūstot zem krītošiem kokiem, bet kādai sievietei iebrucis mājas jumts.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl