Komentāri
Vairāk nekā simts cilvēku mirst pirotehnikas izraisītā ugunsgrēkā hinduistu templī
AFP/LETA

Pirotehnikas izraisītā ugunsgrēkā hinduistu tempļu kompleksā Indijas dienvidos bojāgājušo skaits pieaudzis līdz 105 cilvēkiem, bet vēl vairāk nekā pieci simti ievainoti.

Indijas premjerministrs Narendra Modi paziņojis, ka valsts garantēs palīdzību visiem ugunsgrēkā cietušajiem un parūpēsies par to, lai vainīgie tiktu saukti pie atbildības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstījām, ka ugunsgrēks tempļu kompleksā sācies ikgadējo pirotehniķu sacensību laikā, sacenšoties divām pirotehniķu grupām. Dzirksteles no pirotehnikas aizdedzināja templī esošos pirotehnikas krājumus, kam sekoja vairāki sprādzieni. Daudzi cilvēki gājuši bojā no apdegumiem, bet citi tika nospiesti panikas pārņemto cilvēku drūzmā.

Liesmas iznīcinājušas vairākas tempļa kompleksa ēkas un apkārtējās mājas.

Jāpiebilst, ka varas iestādes drošības apsvērumu dēļ tam nebija devušas atļauju izmantot pirotehniku.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl