Vairāk nekā miljons cilvēku parakstījuši aicinājumu atcelt Trampa valsts vizīti Lielbritānijā

0 Komentāru
Vairāk nekā miljons cilvēku parakstījuši aicinājumu atcelt Trampa valsts vizīti Lielbritānijā
Foto: AFP / LETA

Vairāk nekā miljons cilvēku līdz pirmdienas pusdienlaikam Lielbritānijas valdības interneta vietnē parakstījuši petīciju, kurā aicināts neuzņemt ASV prezidentu Donaldu Trampu valsts vizītē Apvienotajā Karalistē.

Lai Lielbritānijas parlamenta apakšnams izskatītu petīciju, pietiktu jau ar 100 000 cilvēku parakstiem. Dokumentā norādīts, ka Donalds Tramps nav pelnījis tādu godu, ka viņu pieņemtu Viņas Majestāte vai Velsas princis.

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja bija pirmā ārvalsts līdere, kas apmeklēja Vašingtonu un Baltajā namā tikās ar Trampu, nododot viņam arī karalienes Elizabetes II ielūgumu šogad apmeklēt Apvienoto Karalisti valsts vizītē.

Plašu sašutumu visā pasaulē izraisīja Trampa rīkojums par bēgļu programmas apturēšanu un imigrācijas ierobežošanu. ASV prezidenta Donalda Trampa jaunais rīkojums paredz, ka ASV tiks liegta iebraukšana vairāku valstu imigrantiem vismaz uz trim mēnešiem. Dekrēts izsaucis protestu ASV, bet Lielbritānijā sākās parakstu vākšana, lai liegtu Trampam ierasties valsts vizītē.

 

Foto: Tramps un Meja

Plašāk TV3 ziņās plkst. 19:00!

0 Komentāru