1 komentārs
Vai tiek veicināta jauniešu dzimumdzīve agrā vecumā? Prezervatīvus izsniedz jau pamatskolēniem!
Foto: FLICKR ()

Lai izsargātos no seksuāli transmisīvajām slimībām, turpmāk bezmaksas prezervatīvi būs pieejami jau pamatskolas vecuma bērniem. Jautājumus rada tas, vai šāda prakse neveicinās jauniešiem uzsākt dzimumdzīvi agrā vecumā.

Kādā Sanfrancisko skolā skolas valde vienbalsīgi lēma, ka bezmaksas prezervatīvi turpmāk būs pieejami ne tikai vidusskolēniem, bet arī pamatskolēniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai saņemtu bezmaksas prezervatīvus, skolēnam vecāku atļauja nebūs nepieciešama, tomēr viņam nāksies tikties ar skolas medmāsu vai sociālo darbinieku.

Skolas direktors Kevins Velness (Kevin Wellness) noliedz to, ka bezmaksas prezervatīvi var skolēnos veicināt dzimumdzīves uzsākšanu jaunā vecumā.

Skolā tika veikta aptauja, kurā noskaidrojās, ka 26% no visiem skolēniem ir bijušas dzimumattiecības, pamatskolas vecuma grupā tie ir tikai 5%. Bet neizsargāšanās gadījumu skaits ir liels! 38% skolēni atzina, ka neizmanto izsargāšanos.

Lēmums par bezmaksas prezervatīvu dalīšanu jau pamatskolas vecuma bērniem tika pieņemts, jo Sanfrancisko ir viens no augstākajiem hlamīdiju, gonorejas un sifilisa saslimšanas gadījumu skaitiem Amerikas Savienotajās Valstīs. Turklāt jauniešiem ir paaugstināts risks saslimt, skaidro doktors Filips Sūzans (Philip Susan).

Līdzīgas skolu programmas ir apstiprinājušas skolas Losandželosā un Oklendā.

Vai tu atbalstītu, ja arī Latvijas skolās bērniem tiktu izsniegti bezmaksas prezervatīvi?

Rezultāti:
74%

26%

0%

Nezinu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl