Vadošs ASV senators aicina ASV palīdzēt Ukrainai militāri

Komentāri
Vadošs ASV senators aicina ASV palīdzēt Ukrainai militāri
Foto: AFP/SCANPIX

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam par savu agresiju ir jāsaņem atbildes trieciens, pavēstījis ASV Senāta ārlietu komitejas vadītājs Roberts Menendezs, paužot, ka ASV ir jānosūta uz Ukrainu militāro palīdzību.

ASV prezidents Baraks Obama iebilst pret Ukrainas apgādāšanu ar ieročiem, taču R. Menendezs uzstājis, ka B. Obamas administrācijai sava nostāja ir jāmaina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr pašā Ukrainā valsts prezidenta administrācijas vadītāja vietnieks Valērijs Čalijs sacījis, ka patlaban Ukraina neplāno ieviest valstī karastāvoklī – priekšroka tiks dota diplomātijai. Eiropas Savienības spiediena dēļ arī Krievija esot sākusi iesaistīties diplomātiskās sarunās, viņš pauda.

Pirmdien, 1. septembrī, Minskā plānota tā dēvētās ”Ukrainas kontaktgrupas” tikšanās. Sanāksmē piedalīsies Kijevas, Maskavas un Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas pārstāvji.

SKATIES jau ziņoja, ka Vladimirs Putins Krievijas televīzijā pauda, ka viņš esot aicinājis Ukrainas valdību sākt pārrunas par valsts dienvidaustrumu daļas valstiskumu. “Nepieciešams nekavējoties sākt jēgpilnas sarunas, un nevis par tehniskiem jautājumiem, bet par jautājumiem, kas skar politisku sabiedrības organizēšanu un Ukrainas dienvidaustrumu valstiskumu. Sarunu mērķis neapšaubāmi ir nodrošināt likumīgu tur dzīvojošo cilvēku interešu aizstāvību,” pauda Krievijas līderis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl