Komentāri
Vācu sanitārs atzīt, ka slimnīcā nogalinājis 30 cilvēkus
FOTO: LETA

Vācu sanitārs, kurš tiek tiesāts par trim slimnīcā pastrādātām slepkavībām, atzinis, ka ar zāļu pārdozēšanu kopumā nogalinājis 30 pacientus, turklāt teju vai laupījis dzīvību vēl 60 cilvēkiem, ceturtdien Oldenburgas tiesā apliecināja tiesas ieceltais psihologs.

Prokuratūra iepriekš bija izšķīrusies tiesā izvirzīt apsūdzības tikai par trim slepkavībām, uzskatot, ka tādā gadījumā apsūdzības būtu vieglāk pierādāmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apsūdzētais atzinis, ka no 2003. līdz 2005.gadam Dalmerhorstas slimnīcā pārdozējis sirds slimību zāles “aptuveni 30” nopietni slimiem cilvēkiem, sacīja psihologs. Vēl 60 cilvēki, neraugoties uz sanitāra injicēto lielo zāļu devu, izdzīvojuši.

38 gadus vecais apsūdzētais uzstājis, ka savas karjeras gaitā citās slimnīcās un “ātrās palīdzības” brigādēs nav mēģinājis nogalināt citus cilvēkus.

Apsūdzētais neapdomīgi radījis ārkārtas reanimācijas situācijas, lai tad atstātu labu iespaidu un saņemtu pateicības par cilvēku glābšanu no nāves, par noziedznieka motīviem skaidroja prokuratūra.

Atbilstoši Vācijas mediju vadlīnijām par privātās dzīves neaizskaramību apsūdzētā vārds netiek izpausts.

Sanitāram jau ir izvirzītas apsūdzības trijās slepkavībās un divos slepkavības mēģinājumos. Viņš šobrīd izcieš 2008.gadā piespriesto septiņarpus gadu cietumsodu par slepkavības mēģinājumu.

Kolēģe viņu 2005.gadā pieķēra nozieguma vietā, kad viņš kādam pacientam reanimācijas nodaļā injicējis pārmērīgi lielu zāļu devu.

Viņas apsūdzību rezultātā tika aizsākta vairāku lietu izmeklēšana. Uzmanība pirms desmit gadiem notikušiem nāves gadījumiem tika pievērsta pēc tam, kad no jauna tika pārskatītas vairāku pacientu lietas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl