Komentāri
Vāciju satrauc Lepēnas uzvara vēlēšanās! Tas varētu nozīmēt Francijas izstāšanos no ES
FOTO: LETA

Kamēr Francija gatavojas prezidenta vēlēšanām, Vācijas ārlietu ministrs Zigmārs Gabriēls paziņojis, ka pastāv nopietns risks, ka galēji labējā politiķe Marina Lepēna var uzvarēt Francijas prezidenta vēlēšanās un panākt Francijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).

Viņš paziņojis, ka Lepēnas pārstāvētā partija Nacionālā fronte uzstādījusi mērķi sagraut ES.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gabriels arī piebilda, ka gadījumā, ja Lepēna uzvarēs vēlēšanās, Eiropas vienotības ideja neizzudīs, bet bez Francijas līdzdalības Eiropa noteikti ir neiedomājama ilgtermiņā.

Jāiebilst, ka kopš Lepēna pagājušajā nedēļā nāca klajā ar savu prezidenta vēlēšanu manifestu, tas izraisījis satraukumu Francijā un ārpus tās.

Sabiedriskās domas aptaujas liecina, ka Lepēna var uzvarēt prezidenta vēlēšanu pirmajā kārtā aprīlī, iegūstot 35% balsu, tomēr viņa zaudētu otrajā kārtā maijā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl