Komentāri
Vācijas vilcienu mašīnisti izsludina streiku no trešdienas līdz pirmdienai
FOTO: SCANPIX

Vācijas vilcienu mašīnistu arodbiedrība GDL izsludinājusi streiku no trešdienas līdz nākamajai pirmdienai. Streiks skars kravas vilcienus, sākot no trešdienas plkst. 16.00 pēc Latvijas laika, un pasažieru vilcienus, sākot no ceturtdienas plkst. 3.00, teikts GDL paziņojumā.

Vilcieni atsāks normāli kursēt nākampirmdien plkst. 5.00 pēc Latvijas laika.

Oktobra beigās Vācijas vilcienu mašīnistu arodbiedrība GDL rīkoja 50 stundu streiku, paralizējot dzelzceļa satiksmi valstī.

Pagājušajā mēnesī GDL divu nedēļu laikā rīkoja trīs streikus.

Mašīnisti pieprasa algu paaugstināšanu par pieciem procentiem un darba nedēļas saīsināšanu par divām stundām.

GDL sarunas ar Vācijas dzelzceļa kompāniju Deutsche Bahn līdz šim beigušās bez rezultātiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl