Komentāri
Vācijas policija meklē iespējamos terora aktu gatavotājus Minhenē
FOTO: LETA

Jaunā gada sagaidīšanu Vācijā, Minhenē aizēnojusi terora trauksme – policija nepilnu pusotru stundu pirms gadumijas, sāka evakuēt pilsētas galveno dzelzceļa staciju un vēl vienu staciju Minhenes rietumdaļā, apturot arī vilcienu satiksmi.

Vienlaikus policija ar sociālo tīklu starpniecību vairākās valodās brīdināja par konkrētiem terora draudiem, kas saņemti no kādas citas valsts izlūkdienesta. Pēc tam kļuva zināms, ka policija meklē septiņus cilvēkus, kas plānojuši jaungada sagaidīšanas laikā sarīkot vairākus sprādzienus masu pulcēšanās vietās Minhenē.

Bavārijas federālās zemes iekšlietu ministrs informējis, ka aizdomās turamie ir teroristu organizācijas Islāma Valsts kaujinieki no Sīrijas un Irākas. Tiesa gan, nav zināms, vai viņi vēl atrodas Vācijā.

Šorīt dzelzceļa satiksme ir atjaunota un terora trauksmes līmenis samazināts. Terorisma draudi šajās brīvdienās ir aktuāli vairākās Eiropas pilsētās – gan Briselē, gan Parīzē šī iemesla dēļ bija atcelta tradicionālā jaungada uguņošana.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl