Komentāri
Vācijas policija meklē iespējamos terora aktu gatavotājus Minhenē
FOTO: LETA

Jaunā gada sagaidīšanu Vācijā, Minhenē aizēnojusi terora trauksme – policija nepilnu pusotru stundu pirms gadumijas, sāka evakuēt pilsētas galveno dzelzceļa staciju un vēl vienu staciju Minhenes rietumdaļā, apturot arī vilcienu satiksmi.

Vienlaikus policija ar sociālo tīklu starpniecību vairākās valodās brīdināja par konkrētiem terora draudiem, kas saņemti no kādas citas valsts izlūkdienesta. Pēc tam kļuva zināms, ka policija meklē septiņus cilvēkus, kas plānojuši jaungada sagaidīšanas laikā sarīkot vairākus sprādzienus masu pulcēšanās vietās Minhenē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bavārijas federālās zemes iekšlietu ministrs informējis, ka aizdomās turamie ir teroristu organizācijas Islāma Valsts kaujinieki no Sīrijas un Irākas. Tiesa gan, nav zināms, vai viņi vēl atrodas Vācijā.

Šorīt dzelzceļa satiksme ir atjaunota un terora trauksmes līmenis samazināts. Terorisma draudi šajās brīvdienās ir aktuāli vairākās Eiropas pilsētās – gan Briselē, gan Parīzē šī iemesla dēļ bija atcelta tradicionālā jaungada uguņošana.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl