Vācijas mazpilsētas idilli sagrauj septiņu zīdaiņu līķi

0 Komentāru
Vācijas mazpilsētas idilli sagrauj septiņu zīdaiņu līķi

Baisa ziņa satricinājusi kādas mierīgas Vācijas mazpilsētas dzīvi – tur pamestā dzīvoklī policisti uzgājuši septiņu zīdaiņu mirstīgās atliekas. Meklēšanā izsludināta pazudusī bērnu māte. Zīdaiņu nāves apstākļi pašlaik nav skaidri, zināms vien tas, ka māte dzīvokli pametusi jau pirms kāda laika.

Kāda Bavārijas mazpilsētas Vallenfelas iedzīvotāja vakardienas pēcpusdienā atklāja ko šausminošu – ieejot tukšā dzīvoklī, viņa ieraudzījusi maza bērna līķi. Nedaudz vēlāk likumsargi citā tā paša dzīvokļa istabā uzgājuši vēl sešu mazuļu mirstīgās atliekas.

“Pastāv aizdomas, ka dzīvokļa iemītniece ir viņu māte. Viņu šobrīd meklē policija,” saka prokurors.

Foto:

Pagaidām nav zināms, cik sen māte pazudusi. Policija oficiālas apsūdzības viņai vēl nav izvirzījusi, jo nav droši zināms, kādēļ bērni miruši. Precīzus nāves iemeslus noskaidros mediķi.

Vallenfelā ir tikai 3000 iedzīvotāju, tādēļ pilsētiņā valda neizpratne par to, kā dzīvoklī notiekošo izdevies noslēpt no kaimiņiem.

“Vallenfela ir maza kopiena, kur visi viens otru pazīst un viens otram palīdz. Tādēļ mēs visi tagad sērojam un daudzi jautā, vai notikušo tiešām nebija iespējams novērst?” saka pilsētas mērs.

Mazuļu mirstīgās atliekas dzīvoklī bija sapakotas plastmasas maisos un apsegtas. Vācijas mediji vēsta, ka šajā mājoklī agrāk dzīvojis kāds pāris ar vairākiem bērniem, un vecāki nesen šķīrušies.

Video:

0 Komentāru