Vācijas izlūkdienests: Krievija ir “briesmas”, nevis sadarbības partneris

5 komentāri
Vācijas izlūkdienests: Krievija ir “briesmas”, nevis sadarbības partneris
Foto: Tass / Scanpix

Vācijas izlūkdienesti brīdina par apdraudējumu no Krievijas puses. Vācijas ārējā izlūkdienesta vadītājs Bruno Kāls paziņojis, ka uz Krieviju jāraugās kā uz “potenciālām briesmām”, nevis partneri Eiropas drošības veidošanā.

Kāls paziņojis, ka miers Eiropā vairs nav garantēts fakts un Krievijas armijas modernizācijas līmenis, kāds tas bija redzams vērienīgajos aizvadītās vasaras manevros, ir biedējoši augsts.

Manevri “Zapad” esot pierādījums, ka Krievija nonākusi “ļoti, ļoti tuvu” savam mērķim, kas paredz līdz 2020. gadam modernizēt armiju par 70%. Vācijas izlūkdienests norāda, ka līdz ar Krievijas tuvā darbības rādiusa raķešu izvietošanu Kaļiņingradas anklāvā, pieauguši draudi arī Vācijai. Izlūkdienesta novērojumi liecina, ka Krievijas galvenais mērķis esot Eiropas Savienības vājināšana.

TOP komentāri

 • Nato
  0 0 0

  Nato

  Krievs padeva jau sen roku latvijai a musu amerikanu dirsu laizi iesplava seja krieviem kaut mes gadu gadiem bez politikas esam macejusi runat un sarunat ar kaiminiem.
 • Putins
  0 0 0

  Putins

  Jelcins jau gandriz nodzera krieviju tad kad varejam parplest un sadalit krieviju tad nedarijam neko tik mizam un dirsam uz viniem , bet drizuma mazas valstis eiropas krievijas ceizaram klanisies un tas bus neizbegami jo stipros viemer respekte bet gnidas nikulji mulki tikai apdirst bagatos un specigos .
 • brunavietis
  0 0 0

  brunavietis

  Paskatījos Interviju no āzijas, kur Putins uzstājās. Viņam karu nevajag, sadarbību viņam vajag, eksperti piekritīs, jo pēc viņa visām manierēm, runas veida, viņs nevella nemeloja, bet kad skatos intervijas par Ukrainu, tur gan čalis melo:))), lai gan vienā no pēdējām atdzina, ka Krima un celš caur Donbasu, kas savienotu Krieviju ar Meno jūru ir vitāli nepieciešams un stratēģisks, krievu aizstāvību viņš tur tikai izmanto, tie vecie atvaļinātie karavīri, kas 92. gadā pēc CCCP sabrukuma pameta Ukrainu - bija liela trumpe viņa rokās

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl