Komentāri

Vācijas galvaspilsētā Berlīnē noticis automašīnas sprādziens. Tiek ziņots, ka sprādzienā gājis bojā automašīnas vadītājs, ziņo Vācijas policija. Jaunākā informācija liecina – policija uzsākusi izmeklēšanu par slepkavību.

Kā ziņo vietējie mediji – automašīna uzsprāgusi pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ, un tas noticis Berlīnes centrā, Šarlotenburgas rajonā. Sprādziens noticis laikā, kad automašīna braukusi centra virzienā. Sprādziena spēks licis automašīnai pacelties gaisā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr netiks noskaidrots, kāds ir sprādziena iemesls, Vācijas policija savā Twitter kontā aicinājusi tuvākās apkaimes iedzīvotājus neiet laukā no mājas un aizvērt logus. Vēlāk tika informēts, ka apkaimē citas sprāgstvielas nav atrastas.

Patlaban tuvējā apkārtne ir norobežota, un notiek izmeklēšana. Likumsargi pārmeklē, vai automašīnā ir bijuši sprāgstoši materiāli, tāpat uzsākta izmeklēšana par slepkavību.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl