Komentāri
Vācija un Lielbritānija pēc aviokatastrofas Spānijā liedz lidot Airbus A400M
Foto: LETA

Lielbritānija un Vācija pēc sestdienas militārās transportlidmašīnas Airbus A400M aviokatastrofas Spānijā pagaidām liegušas pacelties savām Airbus A400M lidmašīnām.

Pilnīgi jaunā lidmašīna Airbus A400M bija devusies izmēģinājuma lidojumā un nogāzusies aptuveni minūti pēc pacelšanās no Seviljas lidostas. Vismaz četri cilvēki gāja bojā. Dienesti joprojām noskaidro precīzu lidmašīnā bijušo cilvēku skaitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pēc A400M avārijas pie Seviljas sestdien tika nolemts pārtraukt Vācijas aizsardzības spēku izmēģinājuma lidojumus ar A400M līdz turpmākiem paziņojumiem,” pavēstījis Vācijas Bruņoto spēku pārstāvis.

Viņš pastāstījis, ka, kopš lidmašīna Vācijai piegādāta pagājušā gada decembrī, ar to regulāri ticis lidots.

Patlaban Vācija gaida ziņas par avārijas iemesliem un pastāvīgi kontaktējas ar Airbus.

Arī Lielbritānijas Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka pagaidām pārtrauks lidojumus ar, tās rīcībā esošajām, divām A400M lidmašīnām.
Airbus A400M tiek izgatavots Seviljā un pašlaik tiek veikti tā izmēģinājuma lidojumi. Astoņas valstis pasūtījušas 194 lidaparātus un pagājušajā gadā tika veiktas pirmās piegādes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl