Vācijā tornado postījumos iet bojā cilvēks

Komentāri
Vācijā tornado postījumos iet bojā cilvēks
FOTO: SCANPIX

Plašiem negaisiem un tornado brāžoties pāri Vācijai, valsts ziemeļos gājis bojā viens cilvēks, bet vēl 30 guvuši traumas.

Visplašākie postījumi nodarīti Bicovas pilsētā, netālu no Rostokas, ēkām norauti jumti, ar visām saknēm izrauti koki, bet automašīnas esot aiznestas pat 70 metru attālumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bicovā vismaz 30 cilvēki guvuši traumas ar vēja nestām atlūzām. Hamburgā gājis bojā kāds 26 gadus vecs vīrietis, bet viņa draudzene, kura ir stāvoklī – guvusi smagas traumas, kad abu automašīnai trāpīja vēja nestas atlūzas.

Pērkona negaisi apturēja arī autobusu un vilcienu satiksmi, bet dzelzceļa līniju starp Hamburgu un Lībeku abos virzienos nobloķēja vēja nogāzts koks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl