Komentāri
Vācijā terorisma draudu līmenis ir augstākais kopš 70.gadiem
FOTO: Flickr

Terorisma uzbrukuma draudi Vācijā ir lielākie kopš 70.gadiem, saskaņā ar nopludinātu valdības ziņojumu uzskata Vācijas varasiestādes. Ziņojumā secināts, ka dažāda lieluma un intensitātes uzbrukumu draudi pastāv jebkurā brīdī.

Kāda augsta ranga drošības dienestu amatpersona izdevumam Bild atklāja, ka tik lieli terorisma draudi Vācijā pēdējo reizi bija 70.gadu beigās, kad Vācijā uzdarbojās galēji kreisais teroristiskais grupējums Sarkanās armijas frakcija (RAF).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksperti secināja, ka Vācija joprojām ir islāmistu teroristu kustību uzmanību centrā. Tieši islāmistu kustības rada vislielākos draudus. Tās motivējusi Vācijas iesaistīšanās pasaules mēroga cīņā pret islāma terorismu.

Sevišķu risku rada vairāk nekā 150 kaujinieki, kas atgriezušies valstī pēc karošanas Tuvajos Austrumos, tostarp Sīrijā un Irākā.

Tomēr ziņojumā norādīts, ka Vācijā ir arī “lielā mērā pašpietiekami nelieli grupējumi” un personas, kas plāno uzbrukumus individuāli, reizēm, darbojoties ļoti ātri internetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl