3 komentāri
Vācijā strauji pieaudzis bezpajumtnieku skaits; puse no viņiem – nelegālie imigranti
Foto: Reuters

Vācijā būtiski palielinājies bezpajumtnieku skaits. Kopš 2014. gada tas pieaudzis par 150%.

Lielais bezpajumtnieku skaita pieaugums skaidrojams ar gandrīz miljons patvēruma meklētāju ierašanos Vācijā 2015. gadā, kā arī ar sociālo māju trūkumu.

Šo trīs gadu laikā bezpajumtnieku skaits sasniedzis 860 000, puse no viņiem ir nelegālie imigranti. Šajos datos iekļauti arī bēgļi, kas mitinās patversmēs un komunālajos dzīvokļos.

Ar esošo situāciju neapmierināti ir arī paši vācieši, kuri norāda, ka, piemēram, Vācijas galvaspilsētā Berlīnē vakara stundās bezpajumtnieki ir uz katra stūra. Vācijas pilsoņi arī bažījās par savu drošību, jo valsti paaugstinājies noziedzības līmenis.

TOP komentāri

 • @SkaudibasDievs
  0 0 0

  @SkaudibasDievs

  Labdien! Man ir no sirds žēl tos bezpajumtniekus, kas kā muļķi piedalījās Barikādēs un Baltijas ceļā. Ja viņi zinātu, kas viņus sagaida kapitālismā, viņi lūgtos, lai saglabātu sociālismu. Šobrīd sabiedrība ir ļoti noslāņojusies. Ēdušais neēdušo nesapratīs!!! Cieņā, Skolnieciņš P.S. LPSR bezpajumtnieku nebija! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™ [Esmu īsts latvju skolēns!] #bezpajumtnieki
 • Rolands Galaida
  0 0 0

  Rolands Galaida

  Vācijā daudzi bezpajumtnieki dzīvo labāk kā Latvijā daži strādājošie.
 • Roberts Valenburgs
  0 0 0

  Roberts Valenburgs

  visdrīzāk paši vācieši jo imigranti ir pirmajā vietā Vācijā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl