Komentāri

Šodien Vācijas pilsētā Diseldorfā sākusies tiesa pirmajam Jaungada nakts seksuālajos uzbrukumos apsūdzētajam migrantam.

33 gadus vecais marokānis Tofiks, kura uzvārds medijiem netiek atklāts, bija viens no uzbrucēju grupas, kas Jaungada naktī uzdarbojās Diseldorfas vecpilsētā. Upure varmāku atpazina vēlāk, kad viņš vietējai televīzijai sniedza interviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaungada naktī daudzās Vācijas pilsētās gados jaunu imigrantu bariņi uzbruka vietējiem iedzīvotājiem, viņus piekaujot un aplaupot, bet sievietēm – seksuāli uzmācoties.

Kaut par šīs nakts notikumiem policijā saņemts vairāk nekā pusotrs tūkstotis sūdzību, no kurām trešdaļa saistīta tieši ar dzimumnoziegumiem, marokānis Tofiks pagaidām ir vienīgais, kuram celtas oficiālas apsūdzības.

Tas Vācijā izraisījis ļoti asas debates par valsts ”atvērto durvju” imigrācijas politiku.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl