Komentāri
Vācija politiķi baidās, ka viņu sarunas noklausās; sākuši izmantot vienreizlietojamos telefonus
FOTO: SCANPIX

Bažījoties par telefon-sarunu noklausīšanos, Vācijas politiķi arvien biežāk sākuši ārzemju braucienu laikā izmantot vienreiz izmantojamos mobilos telefonus, tā vēsta žurnāls Spiegel.

Šādi mobilie telefoni, kas tiek iznīcināti pēc atgriešanās Vācijā, tiek izmantoti ne tikai Krievijā un Ķīnā, bet arī tādās tuvās sabiedrotajās valstīs kā Lielbritānija un ASV.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā raksta Spiegel, dažādas drošības iestādes jau desmit gadus brīdina par noklausīšanās riskiem, it īpaši ņemot vērā apstākli, ka ir ierasta prakse vizītē atbraukušiem politiķiem atstāt savus mobilos telefonus ārpus telpas, dodoties uz slepenām sarunām.

Taču bez uzmanības atstāti telefoni dod iespēju spiegošanas aģentūrām manipulēt ar aparātiem vai pat augšupielādēt spiegošanas programmas.

Lietot vienreiz izmantojamos telefonus politiķiem ieteicis Vācijas Federālais informācijas drošības birojs. Bažas par noklausīšanos vairojušas ziņas, ka ASV Nacionālā drošības pārvalde vairākus gadus izspiegojusi Vācijas kancleri Angelu Merkeli un viņas tuvākos padomniekus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl