Vācijā notikušas vairākas dīvainas slepkavības – cilvēkus nošauj ar bultām

1 komentārs

Vācijā pastrādātas mistikas slepkavības, – tur kādā viesnīcas numurā atrasti trīs no bultu ievainojumiem miruši cilvēki – pusmūža vīrietis un divas jaunas sievietes. Šķetinot šo noziegumu, policija kādā dzīvoklī uzgājusi vēl divus līķus.

Šaušalīgā slepkavība notika Bavārijas pilsētas Pasavas nomalē, kādā viesnīcā Ilcas upes krastos. Sestdien no rīta viesnīcas darbinieks devies uzkopt numuriņus, no kuriem vienā pavērusies asinis stindzinoša aina – trīs ar bultām nogalināti cilvēki. 53 gadus vecs vīrietis un 33 gadus veca sieviete atradās blakus gultā, savukārt 30 gadus veca sieviete – uz grīdas gultas priekšā. Istabiņā viņiem līdzās mētājās divi arbaleti.

“Viesnīcas istabā tika atrasti trīs līķi. Bultas bija iestrēgušas nogalināto cilvēku ķermeņos, lielāka skaidrība būs pēc autopsijas rezultātu saņemšanas,” tā norāda policijas pārstāvis Stefans Gaisbauers.

Sievietes un vīrietis sašauti vairākās vietās, tostarp bultas atradās viņu galvās un krūtīs. Slepkavības naktī nedz viesnīcas personāls, nedz viesi neko aizdomīgu nemanīja. Pagaidām nav zināms, kā mirušie viens otru pazina, tikmēr vienas noslepkavotās sievietes dzīvoklī, vairāku simtu kilometru attālajā Vitingenā uziets viņas māsas un vēl kādas sievietes līķis.

Aizdomas, ka noticis kas nelāgs, radusies kaimiņam, kurš policijai ziņojis, ka no pastkastītes ilgi nav izņemti sūtījumi un no dzīvokļa nāk dīvaina smaka.