Komentāri

Vācijā vietējā policija, veicot pretterorisma reidu kādā Berlīnes mošejā, aizturējusi divus cilvēkus, kas esot plānojuši veikt teroraktus Dortmundē.

Tāpat terorisma draudi joprojām saglabājas arī valsts galvaspilsētai Berlīnei, ziņo Vācijas mediji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vācijas policijas arodbiedrība paziņojusi, ka vācu policisti ir uz spēku izsīkuma robežas, jo saistībā ar bēgļu straumju kontrolēšanu, gan terora draudiem kārtības sargi strādā ļoti daudz virsstundu, turklāt policijā akūti trūkstot personāla.

Vācija aktīvāk iesaistīsies terorisma apkarošanā, sola Merkele

Viņa norāda, ka teroristu grupējumu Daesh nevar apkarot sarunu ceļā, tā vietā jāizmanto ietekmīgs militārs spēks. Turklāt, lai tas būtu pietiekami spēcīgs, jāapvienojas vairākām valstīm. Kanclere īpaši akcentē, ka šobrīd valstīm jābūt vienotām, tāpēc nekavējoties jāatrisina starp Krieviju un Turciju briestošais konflikts, kas izcēlās pēc Krievijas bumbvedēja notriekšanas.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl