Komentāri
Vācijā nogalināts vietējās Hells Angels motociklistu kustības līderis

Vācijā nogalināts kādas vietējās motociklistu kluba Hells Angels nodaļas vadītājs.

45 gadus vecais Aiguns Mucuks, kurš vadīja Gīzenes pilsētas Hells Angels nodaļu, tika atrasts nogalināts ēkā, ko izmantoja kluba biedri dažādu pasākumu rīkošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vācijas prese ziņo, ka Gīzenes Hells Angels, ko veido pārsvarā turku izcelsmes Vācijas pilsoņi, bijis konflikts ar jau sen nodibināto Frankfurtes Hells Angels nodaļu. Nogalinātais motociklistu kluba pārstāvis pirms diviem gadiem tika ievainots apšaudē Frankfurtē.

Foto

Hells Angels ir starptautisks motociklistu klubs ar nodaļām 50 valstīs visā pasaulē. ASV Tieslietu departaments to kvalificējis kā organizētās noziedzības sindikātu, kas galvenokārt nodarbojas ar narkotiku tirdzniecību, zagtu mantu kontrabandu, naudas izspiešanu un prostitūcijas organizēšanu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl