Vācijā mašīnistu streiki radīs haosu; autobusu pārvadātāji ceļ cenas

Komentāri
Vācijā mašīnistu streiki radīs haosu; autobusu pārvadātāji ceļ cenas
Foto: AFP/SCANPIX

Šajā nedēļas nogalē Vācijā tiek svinēta 25. gadadiena kopš Berlīnes mūra krišanas, tādēļ dzelzceļa pārvadātāja Deutsche Bahn mašīnistu streiki, visticamāk, radīs satiksmes haosu lielā daļā valsts.

Tikmēr Vācijas dzelzceļa pārvadājumu kompānija Deutsche Bahn gatavojas tiesā apstrīdēt vilcienu mašīnistu sarīkotā streika likumību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešdien, 5. novembrī, mašīnistu streiks jau skāra lielāko daļu kravas vilcienu, bet ceturtdien, 6. novembrī, tiks atcelta arī pasažieru vilcienu kustība.

Deutsche Bahn pārstāvji norāda, ka trešā daļa vilcienu streika laikā tomēr kursēs maršrutos saskaņā ar ārkārtas grafiku.

Izmantojot radušos situāciju, Vācijas autobusu firmas jau dubultojušas biļešu cenas nedēļas nogalei.

Dzelzceļa mašīnistu arodbiedrība pieprasa 5% lielu darba algas palielinājumu un darba nedēļas saīsināšanu par divām stundām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl