Vācijā legalizē viendzimuma laulības; Merkele balsojusi “pret”

1 komentārs
Vācijā legalizē viendzimuma laulības; Merkele balsojusi “pret”
EPA/LETA

Piektdien, 30. jūnijā, Vācijas parlamenta apakšpalāta Bundestāgs atbalstīja viendzimuma laulību legalizāciju, ziņo raidorganizācija “BBC”.

Pieņemtais likums paredz geju un lesbiešu pāriem pilnas laulību tiesības, kā arī iespēju adoptēt bērnus. Likums tika atbalstīts ar 393 balsīm “par” un 226 “pret”.

Vācijas kancleres Angela Merkele balsojusi “pret” likuma ieviešanu un savu balsojumu skaidroja ar to, ka “man laulība ir laulība starp vīrieti un sievieti”, taču viņas domas mainījušās jautājumā par to, vai ļaut geju pāriem adoptēt bērnus, pret ko viņa iepriekš ilgstoši iebilda, savus agrākos komentārus raksturojot kā nepamierinošus.

Parlamenta augšpalāta likumprojektu jau ir apstiprinājusi, un tas stāsies spēkā pirms gada beigām.

Viendzimuma pāri un politiķi gavilē Berlīnē!

TOP komentāri

  • Inborga
    0 0 0

    Inborga

    vēl viena valsts padevusies izvirtības prasībām... tad nav žēl , ka vācu tautai iet grūti ar dvieļu galvām... kāda starpība kāds vājprāts valda -vai musulmaņu uzbrukumi vai mauciskie izvirtuļi... lēnām jau visa pasaule zaudē veselo saprātu -lopi i to labāki, tie meklē pretējo dzimumu...savu vajadzību apmierināšanai un dzimuma turpināšanu..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl