Komentāri
Vācija lauž līgumu par militārā poligona būvniecību Krievijā
Foto: EPA/LETA

Reaģējot uz Maskavas agresiju pret Ukrainu, Vācija izlēmusi lauzt līgumu par Krievijas armijas apgādāšanu ar pilnībā nokomplektētu mācību centru, pirmdien vēsta laikraksts “Sueddeutsche Zeitung”.

Vicekanclers un ekonomikas ministrs Zigmārs Gabriēls “atsaucis atļauju” jau martā apturētajam projektam, kura izmaksas sasniedz 100 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laikraksts ziņo, ka tā rīcībā nonācis attiecīgs rakstisks dokuments.

Kad martā, reaģējot uz Ukrainai piederošās Krimas pussalas aneksiju, Berlīne paziņoja par projekta apturēšanu, Vācijas aizsardzības uzņēmums “Rheinmetall” norādīja, ka tomēr gatavojas pildīt līgumu par apmācību centra celtniecību Pievolgas reģionā.

Saskaņā ar vācu mediju ziņām jaunais poligons, kuru bija plānots atklāt vēl šogad, paredzēts 30 000 karavīru apmācīšanai gadā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl